O NAS

Nasza firma

Firma Z.P.U.H „ROBO” istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Siedziba jej znajduje się w miejscowości Ceków w powiecie kaliskim. Na początku działalności firma ROBO specjalizowała się w produkcji: siatek zgrzewanych (do produkcji pojemników UJC, EUROGITTERBOX, nadstawek paletowych), siatek ogrodzeniowych (plecionych), siatek posadzkowych, drutów prostych w prętach gładkich oraz żebrowanych ciętych na wymiar.

Asortyment handlowy naszej firmy rozwija się wraz z zapotrzebowaniem naszych Klientów w produkcję: paneli ogrodzeniowych, słupków, bram, furtek, gabionów zgrzewanych oraz nadstawek paletowych stalowych.

Naszymi odbiorcami są Klienci indywidualni, zakłady ślusarskie, firmy budowlane, firmy monterskie, sklepy oraz hurtownie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej www.robo24.pl lub kontaktując się bezpośrednio z nami.

Oferowane przez nas produkty od lat cieszą się uznaniem Klientów i posiadają renomę trwałych, nowoczesnych, solidnych i estetycznie wykonanych produktów.


Usługi - montaż, transport

Z.P.U.H ROBO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów i zwiększającym się zainteresowaniem naszą firmą zapewniamy kompleksową obsługę oraz oferujemy sprzedaż naszych produktów przez stronę internetową nie tracąc cennego czasu naszych Klientów.

Posiadamy własny transport oraz korzystamy z przewozu firm kurierskich.

Firma udziela usługi związane z montażem kompleksowym systemów ogrodzeniowych.

Zaplecze techniczne pozwala na prace związane z usługami spawalniczymi.

DANE FIRMY

Adres:

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „ROBO”
Bożena Olejniczak
62-834 Ceków 27
NIP PL 9680375398
REGON 250740542

KONTAKT

tel: 62 763-10-71
tel/fax: 62 763-17-92
kom: 601-78-35-67

e-mail: biuro@robo24.pl
www.robo24.pl